top of page

Yüksekler 'Bozkırın Delisi'

1-2-3-4 Eylül 2022

Yüksekler 'Bozkırın Delisi' tekrar huzurlarınızda!

Yine şahane manzaralar, kıvrım kıvrım yollar, dünyada eşi olmayan doğal anıtlar ve Türk kültürünün ve muyfağının en güzel örnekleriyle iç içe bir tur bizi bekliyor. 😍

'Bozkırın Delisi' motosiklet sürmenin getireceği tüm güzel deneyimleri tatmak için planlanlandı.

Rota zorluğu

Kaplama yollar

Zorlu yollar

Manzara

Tarihi yerler

7

9

2

8

10

Yaklaşık
1700 km

Dört gün boyunca oldukça hareketli ve değişken rotalarda ve kimi zaman da performanslı süreceğimiz için deneyimli sürücülerimizle ile yola çıkacağız.

Elbette bizler de sürüşünüzün gelişmesi ve daha zevkli hale gelmesi  için her zamanki gibi yanınızda olacağız

'Bozkırın Delisi' neredeyse tamamı asfalt ancak bol virajlı doğa içinde yollarda sürdüğümüz sürprizleri , farklı kültür ve  coğrafyası ile gelişim ve pratik için harika bir fırsat 👍

Tur Programı

1. Gün - 540 km

Sabah Bursa-İnegöl bölgesinde buluştuktan sonra ilk günümüzün rotasına doğru yola çıkacağız.

Kütahya ve Afyon bölgelerinin bir kısmı ataklı, bir kısmı virajlı güzel yollarından geçerek Konya'da otelimize yerleşecek ve günün yorgunluğunu burada atacağız.

2. Gün - 300 km

Otelimizde sohbet eşliğinde yediğimiz akşam yemeğimizin ardından dinç bir şekilde kahvaltımızı edip erken saatlerde Konya'dan ayrılıyoruz. Öğlen saatlerinde dünyanın en önemli doğal miraslarından olan Kapadokya bölgesine geçerek günümüzün kalanını Ürgüp, Göreme alanını jeeplerle keşfe çıkıyoruz. Daha sonra akşam yemeğine geçerek güzelce karnımızı doyurduktan sonra tekrar otelimize giderek dinlenmeye çekiliyoruz.

3. Gün - 470 km

Sabah otelimizden ayrılıp önce ataklı daha sonra virajlarla dolu Kırşehir, Kırıkkale, Ankara rotamızı geçtikten sonra Anadolu tarih ve kimliğinin en iyi temsilcilerinden Beypazarı'na ulaşıyoruz. Burada yöresel mimarinin, ürünlerin ve kültürel kimliğimizle harmanlanmış müthiş bir program bizi bekliyor.

4. Gün - 350 km

Dördüncü günümüzün sabahında kuvvetli bir kahvaltı ederek son sürüş günümüze hazırlanıyoruz. Eskişehir üzerinden devam eden manzaralarla bezeli rotamız Yenişehir'de sonlanıyor ve üzülerek de olsa birbirimize veda ederek evlerimize doğru yola çıkıyoruz.

Özenle hazırladığımız  bu turumuzun tam ayrıntılı rota ve içeriğini, grup oluştuktan sonra kesin katılımcılarımız ile paylaşacağız.

Katılım Ücreti: 1500 Euro

Ücretlendirmeye neler dahil?

1.GÜN  Öğlen, akşam yemekleri ve konaklama.

2.GÜN Kahvaltı, öğlen, akşam yemekleri ve konaklama.

3.GÜN Kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri ve konaklama.

4.GÜN Kahvaltı ve öğlen yemeği

Ek olarak:

Dört gün boyunca çeşitli sürprizler, yol boyunca her türlü teknik ihtiyacımız için bize eşlik edecek servis minibüsümüz (*minimum katılımcı sayısına ulaşıldığı takdirde), molalardaki çay çorba ve keyfimizi yerine  getirecek herşey dahildir...

Turkey motorcycle tour

Hgs , benzin, alkol gibi diğer harcamalar katılımcıya aittir.

Sürüş açısından çok gelişip, keyif alacağımız bu gezimize katılan pişman olmaz, zira biz planlayıp uygularken bile inanılmaz keyif aldık. 😊

KONTENJANIMIZ MAALESEF SINIRLI OLUP, başvuru sırasına göre alınacaktır.

Turun yapısı gereği, kesin katılımlarınızı  31 MAYIS  gününe kadar bildirmenizi önemle rica ederiz.

 

CAriderCoach

Zeynep KAMACI & Caner ATAGÜN

bottom of page