top of page

Başlangıçtan İleri Sürüşe Kişisel Koçluk Hizmetleri

Bire Bir Sürüş Koçluğu ile ilk günden itibaren başlangıç maceranızda sizinleyiz

Öncelikle kendimize neden motosiklet sorusunu sorarak başlayalım.
Trafikte daha çabuk yol alıp zaman kazanmak, gezmek görmek, doğanın ve virajların keyfini çıkarmak, adrenalin tutkusunun tatmin etmek.
Bunlardan hangisi veya hangileri sizi tarif ederse etsin, yapmanız gereken ilk şey A2 ehliyet edinmek, ihtiyacınıza ve kesenize uygun motosiklet ve ekipmanları satın almak olacaktır. Görücü usulü beraberliğe, yaşanacak sürprizlere ve bunların ağır faturalarına hoş geldiniz .

Bir sonraki adımda abilerin ablaların tecrübelerini hayatınız pahasına da olsa doğrulayarak Amerikayı yeniden keşfedebilirsiniz.
Ya da, 70 seneyi aşkın bir süredir tüm dünyada kullanılan Motosiklet Yol Sanatı (Roadcraft ) kitabında işlenen sistemi aktarıp uygulatan bir danışman eşliğinde, sürprizlerden uzak, hiçbir şeyi şansa bırakmadan ilerleyebilirsiniz.

Bire Bir İleri Sürüş Koçluğu ile hem hakimiyetinizi hem Yol sürüşü becerilerinizi geliştirin.

Kaç bin km önce “Tamam bana bu kadar yeter” dedik?
“Yeni motorumu eski motorum kadar iyi tanıyor muyum” sorusunu kendimize en son ne zaman sorduk?
En son ne zaman dişlerimizi sonuna kadar sıktık?

Samimi olun. Bu cevapları sadece kendimize versek yeter.

Sürücüler, günlük kullanımında becerilerinin bir çoğunu ihtiyaç duymadığı için kullanmaz. Ne yazık ki beceriler kullanılmadıkça paslanmaya mahkumdur. Kazanılmış beceriler, periyodik egzersizler yapılıp kullanıldıkça gelişmeye ve taze kalmaya devam eder. Bu, her gün yüz yüze kaldığımız tehlikeler karşısında hayatta kalmak ve kalmamak arasındaki ince çizgiyi çizecektir.

Bire Bir İleri Sürüş Koçluğu ile hem hakimiyetinizi hem Yol sürüşü becerilerinizi geliştirin.

Zaman zaman tekrarlanan eğitimler, uzun km'ler yapmış sürücülerin becerilerinin tekrar uyanmasını ve durdurdukları gelişim sürecinin yeniden başlamasını sağlar. Dahası eğitmen ve diğer sürücülerle önceden hiç duymadıkları konularda yeni bilgi ve tecrübeleri edinme şansı veren bir fırsattır.

Motosiklet sürmek zihinsel ve fiziksel becerilerin bir arada kullanıldığı bir eylemdir. Eğitiminde kullanılan programın kalitesi, anlaşılabilirliği ve ölçümlenmesi iki beceriyi de geliştirmedeki en önemli unsurdur. Bu da tümüyle eğitmenin donanımı ve tecrübesiyle orantılıdır.

Unutmayın ki, amacınız keman çalmak ise deneme yanılma yöntemi sizi sadece yalnızlaştırır, ancak konu motosiklet sürmek ise öldürür.

Güvenli ve keyifli sürüşler dileriz.

Bize Ulaşın

+90 532 314 34 56

Email

CAriderCoach'u takip edin

  • Siyah YouTube Simgesi
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page