top of page

Hakkımızda

Uzun yıllar OMM Derneği çatısında sürdürdüğümüz Eğitim faaliyetlerimizin ardından, 2014 yılından bu yana CAriderCoach bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Üst Seviye Sürüş programlarımız ile Roadcraft sistemini teorik ve pratik olarak binlerce sürücüye ulaştırmış bulunmaktayız. 2014 ün ikinci yarısından itibaren Üst Seviye Güvenli sürüşün temelleri sayılan ‘Motosiklet Tanışma Programları’ nı da ekleyerek motosiklet sürmeye başlamak isteyen veya uzun yıllardır motosiklet kullanan kişilere Üst Seviye Güvenli sürüşün temellerini aktarıp, trafik kültürünün hem teorik hem de pratik olarak genişlemesine katkı sağlamaktayız.

2019 yılından itibaren oluşturduğumuz CA Yüksekler tur programlarımızla katılımcılarımızın hem sürüşlerini geliştirebilceği hem de Türkiyenin muazzam güzelliklerinden hem gezip hem öğrenerek kendilerini geliştirebilecekleri yepyeni bir kapı açtık. Bir tatil tadında gerçekleştirdiğimiz bu turlarımızla bugüne kadar yüzlerce sürücümüz ile Yüksekler' de sürme fırsatı bulduk.

Tüm bunların yanında Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atarak  Üst Seviye Güvenli Motosiklet Sürüş ve Motosiklet Tanışma Teorilerini internet üzerinden Online olarak gerçekleştirerek sadece Türkiyeden değil Yurtdışından da rahatça katılınabilen yepyeni bir format yaratmış bulunuyoruz. Bu sayede Türkiye’nin her bölgesinden motosiklet sürücülerine Üst Seviye Sürüş Teorilerine ulaşma imkanı sağlamaktayız.

caco.jpg
caco.jpg

Caner Atagün

1972 yılında Bursa da doğdum. Motosiklet ile ilk tanışmam ilkokul yıllarında amcamın sarı javasının arkasında başladı. O günden beri de motosikletsiz bir hayat düşünemedim. Bu tutkumu en güvenli ve keyifli nasıl devam ettirebilirim düşüncesi ile çıktığım bu yolda, ehliyet ardından alabileceğim çeşitli eğitimler olduğunu ve bunlar sayesinde çok daha güvenli bir şekilde uzun kilometreler yapabileceğimi fark ettim.
Öğrenci olarak girdiğim eğitim süreci, eğitmenlik, eğitmen eğitmenliği olarak devam etti. Oldukça uzun süren ve yoğun geçen çalışmalarım sonucunda çeşitli sertifikasyonlar almaya hak kazandım. Uzun yıllar dernek çatısı altında eğitmenlik yaptıktan sonra, kendimi ve yaptığım işi daha da geliştirmek amacıyla motosiklet sürücülerini gelişimine katkı sağlamak için Zeynep Kamacı ile CariderCoach’u kurduk. Motosiklet güvenli ve Üst Seviye sürüş Programları ve Yüksekler Turlarımız ile durmaksızın çalışıyoruz.
Güvenli ve keyifli sürüşler dilerim.

CA Üst Seviye Sürüş Danışmanı

DVR-ADAC Cat Control Trainer

IAM Observer

TMF A Sınıfı İleri Sürüş Eğitmeni

CA Yüksekler - CAhighs Tur Organizatörü

Atatürk Universitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği

MEB MTS Direksiyon Eğitim Öğreticisi

Zeynep Kamacı

2005 yılının baharında bir sabah ‘motosiklet kullanmak istiyorum’ diye uyandım, o günden beri ayrılamıyoruz. Virajlı bir dağ yolundan geçerken içime çektiğim çam kokusunu, hayatıma kattıklarını başkaları da güven içinde hayatına katabilsin istedim. CA’nın CBT-Motosiklet Tanışma Danışmanı olarak pek çok sürücüyü, yeni yol arkadaşlarıma kattığım için, yıllar içinde yerli ve yabancı yüzlerce motosiklet sürücüsüne Türkiyeyi gezdirebildiğim için mutluyum…

CA CBT Motosiklet Tanışma Danışmanı
TMF A Sınıfı İleri Sürüş Eğitmeni
MEB MTS Direksiyon Eğitim Öğreticisi
MEB MTS Sınav Sorumlusu

CA Yüksekler - CAhighs Tur Organizatörü

Atatürk Universitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği

Bilkent Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı

zepco.jpg

Caner Atagün

+90 532 314 34 56

Zeynep Kamacı

+90 532 361 89 70

bottom of page